Domů / Dopravní a platební podmínky
Kategorie
Proč Funstyle.cz

Odběr novinek

Dopravní a platební podmínky

Dodací lhůty:

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Dodací doba celé objednávky záleží na dodací lhůtě veškerého objednaného zboží. O expedici zboží je zákazník informován prostřednictvím kontaktního e-mailu.

Počátek dodací lhůty se počítá podle typu platby následovně: při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky, při převodu bankovním převodem od připsání částky na účet prodejce.

 

Doprava a platba za zboží při objednávce po České republice:

Pro expedici zboží po území České republik využíváme služeb České pošty. Zboží je přepravcem doručeno na požadovanou adresu zpravidla druhý den od předání zboží prodávajícím přepravci.

Celková výše poštovného a balného závisí na vybraném přepravci a způsobu platby:

  • doprava Českou poštou a platba předem bankovním převodem: 99 Kč
  • doprava Českou poštou a platba na dobírku při převzetí zboží: 119 Kč

Při způsoby platby na dobírku je celá částka vybrána od zákazníka doručovatelem zboží. Při platbě bankovním převodem je k zaslání zboží potřeba převést celkovou částku včetně poštovného na účet prodejce číslo 2700291987/2010 (FIO Banka). Jako variabilní symbol je potřeba uvést číslo vaší objednávky.

Pokud celková hodnota objednaného zboží přesáhne částku 2.000 Kč, je dopravné a balné bezplatné.
 
 
Doprava a platba za zboží při objednávce na Slovensko:
 
Zboží je z e-shopu funstyle.cz expedováno také na území Slovenské republiky, a to prostřednictvím přepravce PPL. Zboží je přepravcem doručeno na požadovanou adresu zpravidla 2 dny od předání zboží prodávajícímu přepravci.

Celková výše poštovného a balného závisí na způsobu platby:

  • doprava PPL a platba předem bankovním převodem: 139 Kč

Při způsoby platby na dobírku je celá částka vybrána od zákazníka doručovatelem zboží. Při platbě bankovním převodem je k zaslání zboží potřeba převést celkovou částku včetně poštovného na účet prodejce číslo 2700291987/8330 (FIO Banka). Jako variabilní symbol je potřeba uvést číslo vaší objednávky.

Pokud celková hodnota objednaného zboží přesáhne částku 3.000 Kč, je dopravné a balné bezplatné.

                                                                              Tým expedice funstyle.cz