Domů / Novinky / Když sport, tak jedině v kolekci adidas Performance!
Kategorie
Proč Funstyle.cz

Odběr novinek

Když sport, tak jedině v kolekci adidas Performance!

Kolekce adidas Performance - adidas a Reebok e-shop    Kolekce adidas Performance

Ať už patříte mezi profesionální či jen rekreační sportovce, zajisté si uvědomujete nutnost chránit své tělo před prochladnutím či naopak přehřátím. A právě takovou garanci Vám za jakéhokoliv počasí dá využití kvalitního funkčního oblečení z kolekce adidas Performance, která je nedílnou součástí nabídky internetového obchodu funstyle.cz.

Hned v úvodu je nutné uvést, že vynikající vlastnosti nejsou rozhodně jedinou předností zboží adidas Performance. Veškeré produkty se totiž vyznačují i propracovaným designem a na míru ušitým střihem, díky kterému oblečení adidas dokonale přilne k tělu.

Kromě aktivního sportování je zboží adidas Performance samozřejmě vhodné i pro celou řadu volnočasových aktivit, zejména pak k toulkám přírodou či k výletům náročnějším terénem. Hlavním poznávacím znamením módní řady adidas Performance je tradiční "pyramidové" logo, které vzniklo již při vzniku celé kolekce v roce 1991.

Jelikož produkty adidas Performance jsou doslova prošpikovány technologickými novinkami, je nutné se o některých z nich alespoň krátce zmínit...

ClimaWarm: v oblečení disponujícím technologií ClimaWarm se nemusíte bát vyrazit ven ani v největším chladu, unikátní systém hustě tkaných syntetických vláken a mikrokomůrek totiž udrží lidské tělo v teple i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. Zároveň je zajištěn také dostatečný odvod tepla a potu v případě přechodu do teplejšího prostředí či výraznější fyzické aktivitě.

ClimaLite: zboží s tímto označením je určeno především pro fyzicky náročnější sportování, speciální systém syntetických vláken totiž umožňuje rychlý odvod potu pryč z těla, díky čemuž bude Vaše tělo vždy v dostatečném suchu. Oblečení ClimaLite je určeno coby spodní vrstva přímo na tělo.

ClimaCool: Tuto technologii pravděpodobná znají všichni špičkoví sportovci, jelikož je součástí většiny profesionálních dresů a obuvi. ClimaCool tvořený především speciálními větracími kanálky zaručuje regulaci optimální tělesné teploty i při maximální zátěži, což se samozřejmě pozitivně promítá také do dosahovaných výkonů.

Formotion: žhavý hit z dílny společnosti adidas, jež podporuje správnou činnost stavlů a ideální držení těla. To se samozřejmě v první řadě umožňuje zlepšit sportovní výkony a výsledky.

ClimaProof: obuv vybavená technologií ClimaProof je vybaveno speciální prodyšnou membránou, jež udrží Vaší nohu v suchu a v teple i za nepříznivého počasí. Nemusíte se proto bát ani sněhu či bláta, ClimaProof si totiž poradí za každého počasí!

Agion: výrazně prodlouženou životnost má veškerá obuv značky adidas vybavená technologií Agion. Tato speciální antibakteriální vrstva totiž omezuje vznik a množení bakterií obsažených v potu a také zabraňuje vzniku plísní, což má pochopitelně velmi pozitivní vliv na hygienu a péči o samotné nohy.

AdiWear: mimořádně odolná pryč dlouhou životností, která se používá coby základní materiál v extra namáhaných částech podrážky sportovní obuvi značky adidas. Velikou výhodou je, že boty s technologií adiWear nedělají žádné šmouhy, jsou proti ideální také do prostředí hal a tělocvičen.

Pokud byste se rádi o nějaké technologii dozvěděli bližší podrobnosti či Vás zajímá, jakými vymoženostmi disponuje Vámi vybraný produkt, neváhejte nás kontaktovat...