Domů / Novinky / Užijte si výhody funstyle.cz na maximum!
Kategorie
Proč Funstyle.cz

Odběr novinek

Užijte si výhody funstyle.cz na maximum!

Výhody funstyle.cz - adidas a Reebok e-shop   

Neradi nakupujete přes internet, jelikož se bojíte nepoctivých prodejců a máte z minulosti s různými e-shopy neblahé zkušenosti? Pak zajisté po nákupu ve specializovaném internetovém obchodě funstyle.cz změníte názor! Však posuďte sami, jaké množství výhod a záruk na Vás zde čeká...

Široký sortiment: již nemusíte zbytečně strávit řadu hodin pobíháním po obchodním centru a hledáním vysněného zboží, na funstyle.cz totiž naleznete celistvé kolekce oblečení a obuvi značek adidas a Reebok na jedné stránce!

Oficiální kolekce: zároveň si můžete být jistí, že veškeré zakoupené zboží na funstyle.cz pochází přímo z výrobní linky firmy adidas či Reebok, a je tedy opatřeno potřebnými certifikáty. Nemůže se Vám tak stát obdobná věc jako při nákupu v celé řadě pochybných e-shopů či kamenných prodejen, kde často místo značkového zboží pořídíte jen levný a nekvalitní plagiát!

Aktuální kolekce: funstyle.cz se snaží být neustále před svojí konkurencí, což je jeden z důvodů, proč na jeho stránkách objevíte ty nejnovější kolekce oblečení a obuvi značek adidas a Reebok. Novinky zařazujeme do našeho sortimentu a objednáváme na sklad v řádu několika málo dní od jejich uvedení na trh!

Garance výměny zboží do 30 dnů: jen málo zákazníků internetových obchodů si je dobře vědoma, že může zakoupené zboží i bez udání důvodů vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Funstyle.cz jde ovšem v této službě zákazníkům ještě dál, lhůta pro možné vrácení objednaného zboží totiž činí plných 30 dní! Pozor: neplést si se zárukou na zboží, ta samozřejmě činí zákonem stanovených 24 měsíců.

Nízké poštovné: řada internetových obchodů se sice na první pohled snaží držet svých výrobků pod cenami konkurence, finance ovšem ze zákazníků "vytáhne" například prostřednictvím předraženého poštovného. Funstyle.cz samozřejmě touto cestou nejde, poštovné po České republice při platbě předem na účet tak prostřednictvím zvoleného přepravce (České pošty či dopravce PPL) činí lidových 79 Kč.

Expedice i na Slovensko: ačkoliv převážnou část klientů tvoří čeští zákazníci, řadu sympatizantů si funstyle.cz získal také mezi slovenskými módními nadšenci. Ti si samozřejmě můžou objednat veškeré zboží, které je na jimi uvedenou adresu expedováno prostřednictvím České pošty či dopravce PPL rychle a levně (již od 139 Kč).

Poštovné zdarma při nákupu nad 2.000 Kč: dokonce žádné poštovné a balné pak zaplatí ti, jejich objednávka přesáhne částku dvou tisíc korun. Proto neváhejte a doplňte Váš nákupní košík i o pár maličkostí například z našich rubrik "doplňky", v součtu na tom totiž ještě vyděláte!

Profesionální zákaznický servis: vyškolený a zkušený tým pracovníků e-shopu funstyle.cz je schopen zodpovědět Vám jakékoliv Vaše dotazy týkající se nákupu či vybrané zboží. Pro maximální pohodlí při nákupu jsme pro Vás připravili také speciální informační články týkající se nejen značek (adidas / Reebok) či kolekcí oblečení (adidas Originals / adidas Performance / Reebok ZigTech / Reebok EasyTone), ale například i přehlednou tabulku velikostí zboží.

Stálé akční nabídky: jelikož na funstyle.cz se něco děje 24 hodin denně a 7 dní v týdnů, vyplatí se stránky obchodu neustále kontrolovat. Těšit se totiž můžete na velké množství marketingových akcí - ať již tradičních (slevy na vybraný sortiment či výprodej starších kolekcí) či méně tradičních (slevy na veškeré zboží při zadání speciálního slevového kódu či soutěže o atraktivní ceny).

Dostupnost informací: aby Vám žádná příležitost, jak si levně či dokonce zdarma pořídit vysněné značkové zboží neutekla, doporučujeme Vám kromě pravidelné kontroly webových stránek obchodu se přihlásit k odběru informačních e-mailů nebo se stát fanouškem našeho obchodu na sociální síti Facebook či Google+. Rozhodně Vám můžeme slíbit, že Vás nebudeme obtěžovat neustálou reklamou, ale naopak se můžete těšit na zajímavé novinky z prostředí obchodu a tipy na to, jak doopravdy při nákupu ušetřit :-)

Přejeme Vám příjemný nákup, Váš tým funstyle.cz!